Апартаменты 2 Комнатные Базарная

  • Wi-Fi
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna

Ett väldigt bra läge för Апартаменты 2 Комнатные Базарная Odessa erbjuder närhet till Potemkintrappan, cirka 25 minuter bort till fots. Wi-Fi och en parkering tillhandahålls för gästernas bekvämlighet.

Den här lägenheten har ett komplett kök och utrustning för matlagning.

Den här lägenheten ligger inom 1 km från Pusjkinmuseet. Nära lägenheten kan du besöka Operan i Odessa. Ungefär 20 minuter till fots från boendet hittar du Langeron. Det tar 15 minuter med bil från Апартаменты 2 Комнатные Базарная till flygplatsen Odessas internationella.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Апартаменты 2 Комнатные Базарная Odessa
Антик-Апартаменты
Mobilpris

Антик-Апартаменты

165 m från boendet
Море! Апартаменты Капитан, Шикарный Вид!!!
Mobilpris

Море! Апартаменты Капитан, Шикарный Вид!!!

370 m från boendet
USD 246 USD 221
per natt
Улица Пушкинская/Угол Успенской
Mobilpris

Улица Пушкинская/Угол Успенской

9.5
Exceptionellt 12 recensioner
378 m från boendet
USD 21 USD 19
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    900 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 13:00 till 19:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Апартаменты 2 Комнатные Базарная?
      Populära sevärdheter nära Апартаменты 2 Комнатные Базарная inkluderar bland annat Langeron, Potemkintrappan, Operan i Odessa.
    • ❓
      Finns det en tvättmaskin på Апартаменты 2 Комнатные Базарная?
      Ja, det finns tvättmaskin på Апартаменты 2 Комнатные Базарная.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Odessas internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Odessa Train Station
    900 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Апартаменты 2 Комнатные Базарная Odessa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng